0850 Lİ NUMARA NEDİR?

0850 li numaralar telefon hattıdır, hem arama yapabilir hemde aranabilirsiniz. Diğer hatlardan çok daha fazla özellikleri vardır.

0850_li_numara

0850 numaralar normal Türk Telekom hatları gibi ofisinize veya işyerinize karasal kablo ile çekilen hatlardan değildir. Bu 0850 numara sistemi network ağları üzerinden haberleşen, bulut teknolojisiyle çalışan hizmetlerdir. Aynı zamanda tek bir 0850 li numara üzerinden aynı anda istediğiniz kadar çağrı alabilir, çağrı yapabilirsiniz, bu nedenle asla meşgul çalmaz. Eski hatlar gibi yanına ilave hatlara gerek kalmaz.

0850 numara, son dönemlerde bankaların, hava yolu ve otobüs firmalarının, e-ticaret sitelerinin ve farklı sektörlerde bir çok kurumsal firmanın çağrı merkezi numarası ya da iletişim numarası olarak karşımıza çıkmaktadır. 0850 li numaraların eski tip analog numara (PSTN) ve 444 ‘lü numaralara göre çeşitli avantajları bulunmaktadır.

0850 Numara Kullanmanın Avantajları

MEŞGUL ÇALMAZ

0850’li numaralara aynı anda sınırsız çağrı alabilirsiniz. Hattınız hiç meşgul çalmaz. Böylelikle hiç bir çağrıyı kaçırmamış olursunuz.

KOLAY VE RAHAT

Bütün 0850’li numaralar IP tabanlı olduğundan herhangi bir yere bağlı kalmadan istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

HIZLI TAHSİS

Birkaç dakikada 0850 numara alma işlemi yapılabilir. Kurulum sihirbazından 0850 alan kodlu olmayan telefonları da hemen tahsis edebilirsiniz.

TELESEKRETER

850 li numaralara gelen çağrılar mesai saatlerine ya da istediğiniz kurallara göre telesekretere yönlendirilebilir.

BAKIM MALİYETİ YOK

0850 li numaralar internet tabanlı olduğu için bakım gerektirmez ve yerinde destek ekibine ihtiyaç duymaz.

ÜCRETSİZ 0850 NUMARA

Çoğu 850 numara alma ücretsizdir. Yani tahsis sırasında herhangi bir maliyeti yada kablo çekme gibi bir işlemi yoktur.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal firmalar artık maliyeti yüksek olan 444’lü numaralar yerine 0850‘li tercih etmeye başladı. Sizde hem maliyet hemde kurumsal kimlik için 0850 numaraya geçebilirsiniz.

ARAMA TASARRUFU

Özellikle cep telefonu yönüne yapılan aramalarda %70’lere varan tasarruf sağlayabilirsiniz.
Ayrıca aylık ödenen hat ücreti 0850’li numaralarda yoktur.

SON TEKNOLOJİ

İnternet tabanlı tüm sistemlerle kolayca entegre olabilir. IP santral, sanal (bulut) santral veya çağrı merkezi yazılımlarıyla ofislerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ Kayıt Olun

Taahhüt yok, hazır bulut santral sistemini invekto farkını deneyerek hemen görün!