SANAL SANTRAL NEDİR?

Sanal Santral, eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, sanallaştırma teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

İnternetin yaygınlaşması ve hızların artması sayesinde artık kişisel dosyalarımız dışında şirketle ilgili dosyalarımızı da bulut depolama servislerinde (Google Drive, OneDrive vb) tutarak, hem bilgisayar içinde fazla yer tutmasını engellemiş hemde diğer cihazlarımızdan erişimi sağlamış oluyoruz. Diğer kullanıcılar ile paylaşım dışında yedekleme ve her yerden ulaşım gibi yararlı özellikleri de kullanıyoruz.

İnterneti ayrıca bankacılık uygulamaları, müzik dinleme, email okuma/gönderme ve iş uygulamalarına erişim gibi işler için de kullanıyoruz. Bu yapıların ortak özelliği hepsinin bulut çözümleri olması ve çözümü sunan firmanın altyapıyı da sizin daha özgürce ve verimli çalışabilmeniz için yönetiyor olmasıdır.

İnvekto sanal santral ofisinizdeki geleneksel donanım telefon santralini kaldırarak tüm yapıyı -zaten halihazırda kullandığınız çözümler gibi- bulut (sanal) santral sistemine taşır. Bu sayede şirketinizde yerden, zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlar. İnvekto bulut santral sistemi masanızdaki IP telefon ile akıllı telefonların da bir arada çalışmasını sağlayarak çalışanların ve dış ofislerin bir arada sürekli bağlı kalmasını sağlar.

Sanal (bulut) santralin tüm özellikleri bilgisayarınızda, tabletinizde ya da akıllı telefonunuzda kullanmak üzere her an elinizin altındadır.

Hemen üye olun, birkaç dakika içinde arama almaya ve onlarca profesyonel özelliği kullanmaya başlayın. Örneğin gelen aramaların saate göre nasıl yönlendirileceği ile ilgili kuralları ayarlayın.

HANGİ SEKTÖRLERDE İŞE YARAR?

ÜCRETSİZ Kayıt Olun

Taahhüt yok, hazır bulut santral sistemini invekto farkını deneyerek hemen görün!