Siz Nerede Çalışıyorsanız, Bizde Orada Çalışıyoruz

SANAL SANTRAL ÖZELLİKERİ

Her kurumsal yapının gereği olan İnvekto bulut santrali özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

ŞUBE VE TEDARİKÇİLER
Şube ve tedarikçilerinizi invekto bulut santral içinde dahililere tanımlayarak arada ücretsiz konuşabilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için şubelerinizin aynı şehirde, semtte vs olmasına gerek yoktur.
SINIRSIZ GENİŞLEYİN
İnvekto bulut santraliniz herhangi bir ek donanıma ihtiyaç duymadan sınırsız çağrı karşılayabilir ve yapabilir.
KOLAY KURULUM
Ofiste internete bağlandıktan sonra dahilileri bağlayın ve kullanmaya başlayın. Telefon hatı çekmeye gerek yoktur.
AYNI ANDA FARKLI DEPARTMAN (KUYRUK) OLUŞTURABİLME
Müşterileriniz zamana, seçtikleri menüye ya da aradıkları telefon numarasına göre otomatik olarak farklı kuyruklara gönderilebilir. Her kuyruktan ne kadar arama geldiğini raporlardan ses kayıtları ile beraber izleyebilirsiniz.
ELEKTRİK VE İNTERNET OLMASADA TELEFONLARINIZ ÇALIŞSIN.
Ofisinizde elektriğin ya da internetin kesilmesi durumunda akıllı telefonlardan arama alabilir ya da gelen aramaları cep telefonlarına yönlendirebilirsiniz.
BEKLEME MÜZİĞİ VE MESAJLARI
Kuyrukta bekleyenlere istediğiniz bekleme müziğini dinletebilir, belli aralıklarla mesaj verebilir ya da önünde kaç kişi olduğunu iletebilirsiniz. Beklemek istemeyen kişiler için “beni geri ara” seçeneği sunulabilir.
OFİS DIŞI ÇALIŞIN
Dönemsel veya sürekli ofis dışında çalışanlarınız için ayrı bir sistem kurmanıza gerek yoktur. İnternete bağlı oldukları sürece sanal santralde çalışmaya devam edebililer.
GSM HATLARINI KALDIRIN
Ofis dışı çalışanlar için isterseniz içinde yalnız data hattı alabilirsiniz. İnvekto bulut santraliniz tümüyle internet üzerinden çalıştığından görüşmeler için gsm dakikalarına ihityaç yoktur.
SES KAYDI
Giden ve gelen tüm aramalar için geçerlidir.
CANLI İZLEME
Bulut santralde hangi dahililerin açık olduğunu, kimlerle ne kadar süredir görüştüğünü canlı izleyebilirsiniz.
SINIRSIZ DAHİLİ DESTEĞİ
Bu dahililer gerektiğinde birden fazla departmana (kuyruk) üye olup, bu departmanlara gelen çağrıları alabilirler.
DAHİLİLERE ÖZEL HAT TANIMLAMA
Dahililere özel dış hat numarası tanımlanabilir. Bu numara dahilinin dış aramalarında görünür ve bu numara arandığında doğrudan ilgili dahiliye düşer.
EVDEN ÇALIŞMA ÖZELLİĞİ
Dahililer kendi bilgisayar, tablet ve akıllı telefonları ile invekto bulut santrale bağlanıp, sistemi her yerden kullanabilirler.
GEREKTİĞİNDE CEP TELEFONUNU AYNI ANDA ÇALDIRMA
Aramalar belli saatler dışında cep telefonlarına yönlendirilebilir. Bu yönlendirme işlemiyle cep telefonundan yapılan konuşmaların ses kaydı yapılır ve raporlardan izlenebilir.
PROFESYONEL KARŞILAMA MESAJLARI
Arayanları karşılama mesajları ile karşılayabilir ve tuşlama ile departman ya da kişilere yönlendirebilirsiniz. İsterseniz mesai dışında farklı mesajlar verebilirsiniz.
AKILLI TELEFON, TABLET VE PC DESTEĞİ
Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenecek ücretsiz uygulamayla ya da bilgisayarına yüklenecek yazılımla sanal santralinizin dahilisi olabilir, görüşmelerinizi ofisteymiş gibi heryerden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
DASHBOARD İLE ÖZET RAPORLAR
Web arayüzünde bulunan özet dashboard sayfasından günlük gelen, kaçan ve toplam konuşma dakika bilgilerine ulaşılabilir. Gelen, giden ve kaşan aramalar saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak istenen tarih aralığında grafik olarak görülebilir.
DETAYLI ÇAĞRI RAPORLARI
Sanal santral üzerinden gerçekleşen gelen/giden tüm aramaların kayıtları tutulmaktadır. Santral web arayüzünden tüm kayıtlara erişebilir, isterseniz excel formatında indirebilirsiniz.
ESNEK BÜYÜME VE KÜÇÜLME
Personel sayısı çoğaldığında esnek sanal santral altyapısı sayesinde ek yatırımlara ihtiyaç duymadan büyüyebilir ya da bir sonraki döneme daha az maliyetlerle geçebilirsiniz.
DAHİLİ BAZLI ARAMA İZİNLERİ
Yurt içi sabit, yurt içi GSM ve yurt dışı aramaları, dahili bazında yetkilendirebilirsiniz.
KONFERANS ODALARI
Konferans odaları ortak toplantılar yapmak için kullanabileceği gibi, isteğe bağlı olarak kaydedilebilir ve başka kişilerle paylaşılabilir. Bu odalara parola atayarak, yalnız ilgili kişileri dahil edebilirsiniz.
MAİL İLE YÖNLENDİRME
Mesai saatleri dışı ya da yoğun durumlarda arayanlar telesekretere yönlendirilebilir. Arayanların bıraktığı mesajlar bir mail adresine gönderilir.
GELİŞMİŞ YÖNLENDİRME
Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenecek ücretsiz uygulamayla ya da bilgisayarına yüklenecek yazılımla sanal santralinizin dahilisi olabilir, görüşmelerinizi ofisteymiş gibi heryerden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
ARAMA MÜDAHALESİ
Dahililer bir müşteri ile konuşurken yöneticiler araya girip 3. kişi olabilir, araya girip sufle ya da eğitim verebilir, ayrıca araya girip kimse farketmeden canlı dinleyebilir. Bu özellikler herkesin kulanımına açık değildir, yönetici tarafından verilecek izinlere bağlıdır.
DAHİLİ BAZLI İSTATİSTİKLER
Dahili bazında belirlenen tarihler arasındaki kuyruk bazında gelen çağrı sayısı, konuşma süreleri, giden arama sayısı ve konuşma süreleri gibi istatistikleri ayrıntlı görüntüleyebilirsiniz.
ÖZEL RAPOR OLUŞTURMA VE İZİNLER
Tüm raporlar (kuyruk raporları, çağrı raporları, kaçan aramalar ve dahili performans raporları) özelleştirilebilir. Varolan raporlar ve yeni oluşturulan raporlar kişi bazlı izinlerle yönetilebilir.
850 NUMARA VE VOİP SABİT HATLAR
İnvekto bulut santral tümüyle voip teknolojisi kullanır, 850’li hatları ve 212, 216, 312, 232 gibi sabit hatlarla beraber aynı yapı üzerinde kullanabilirsiniz. Bu hatlar için aylık sabit ücret ödemenize de gerek yoktur.
Kolay Kullanım

Kullanıcı Dostu Arabirim

Hemen Kaydolun, Bugün Kullanmaya Başlayın

ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

Taahhüt yok, hazır bulut santral sistemini invekto farkını deneyerek hemen görün!