Şirketiniz İçin Konferans Odası

Büyümekte olan tüm firmaların haftalık düzenli toplantıları telefonların her yerde kolayca kullanılabilmesi ve teknolojinin hızla gelişmesi ile telekonferans sistemine dönüşmektedir.

Firmanızın yapacağı toplantıları telefonla yapmak  sizin için yeterli ise veya bu tip bir yapıya geçmeyi düşünüyorsanız İnvekto Sanal Santral çözümü sizin tüm ihtiyaçlarınızı sağlayacaktır. İnvekto çözümü sesli olarak sınırsız kişinin konferans odalarında toplanmasına olanak tanıyan bir yapıdır.

Bu konferans odalarına parola koyabilir ve bu sayede yalnız izin verdiğiniz kişileri istediğiniz odalarda konferansa alabilirsiniz. İnvekto çözümünde konferans odaları oluşturmak için tek yapmanız gereken uygulamaya girdiğinizde ana menüden > Bulut Santral menüsüne giriş yapmak ve Konferans odası ekle demek olacaktır. Konferans odası ekle dediğinizde konferans odası için bir isim oluşturmanızı ve oluşturduğunuz oda için bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.

Artık aramalar için hazır olan konferans odanıza erişimi sağlamanız gerekir. Bir telefon numarasına gelen tüm aramaları bu odaya yönlendirebilir ya da karşılama menüsünden bir tuşa basıldığında bu odaya yönlendirebilirsiniz.

Telekonferans başlamadan önce ve başladıktan sonra dikkat etmeniz gereken kuralları burada bulabilirsiniz.

ÜCRETSİZ Kayıt Olun

Taahhüt yok, hazır bulut santral sistemini invekto farkını deneyerek hemen görün!