SANAL SANTRAL FAYDALARI

Kurumsal Çözüm

Yoğun iş dünyasının detaylı dinamikleri arasında, insan ihtiyaçlarına çözüm üretmek için pek çok çaba sarf ediyoruz. Geliştirilen hizmetleri sunmak ve bu hizmetleri en iyi şekillerde ön plana çıkarmak adına, çok daha güçlü ve çok daha profesyonel bir çalışma gerekmektedir. İletişim trafiği yoğun olan şirketlerin iş yükünü azaltmak ve düzene sokmak için, sanal (bulut) santral sistemleri büyük kolaylık sağlıyor. Bu konuda profesyonel firma hizmetlerimizle birlikte, geleceğin önemli teknolojilerini İnvekto Sanal Santral çözümü ile sizlere sunuyoruz.

Sanal santrali en pratik anlatımında eski tip fiziksel telefonlarınızın yerini, bulut teknolojisi alıyor ve internet üzerinden telefon görüşmeleri yapılabiliyor. Akıllı telefonlarda kurulu olan uygulamalar üzerinden (örneğin WhatsApp üzerinden) kurulan iletişime çok benzeyen, ama bulut santral hizmetleri ile çok az maliyetle raporlanabilir, ölçülebilir ve izlenebilir kurumsal bir yapıya sahip olabiliyorsunuz. Eski tip analog cihazların ve telefon kablolarının yerini alan yeni IP tabanlı sistemler ve bulutlar artık iş dünyasının tercih edilen çözümleri durumunda ve insanların ihtiyaçlarına hem spesifik, hemde genelleştirilmiş çözümler üretilerek her an yenilik sunuyor. Maliyet konusunda fiziksel santrallere oranla da çok daha uygun fiyatta olan ve çok daha pratik ve profesyonel bir hizmet sağlayan sanal santral çözümleri, internetin olduğu her yeri sizin ofisiniz yapıyor.

Şubelere Göre Çözüm

Sanal santral hizmetlerinde, her şubeye ayrı bir yatırım yapılmadığı için, tek bir bulut santral sistemi kurduktan sonra bütün şubeleriniz için bu hizmetleri kullanabilir ve yönlendirme yaparak bulut çözümlerinden en iyi şekillerde faydalanabiliyorsunuz. Bu şirketlere pek çok konuda artı sunacak bir durum oluşturmakta ve ek rekabet avantajı sağlamaktadır.

Dakikalar İçinde Kurulum

Kurumsallığa ve profesyonelliğe ilk adım düzgün çalışan bir telefon santrali ile sağlanmaktadır. Sanal telefon santrallerinin diğer santrallere göre en avantajlı yönü de ilk kurulum esnasında yapacağınız maliyetlerin oldukça düşük olmasıdır. Bütün sistemin bulutta olması da, ayarların birkaç dakika içerisinde internetin olduğu her yerden çok rahatlıkla yapılabiliyor olmasıdır. Ayrıca elektrik kesintisi / internet kesintisi gibi durumlarda telefonlarınız susmaz ve görüşmelere devam edebilirsiniz.

Cep telefonunuza yönlendirerek ofise gelen aramaları karşılayabilir ve müşteri kaybını önlemiş olursunuz. Müşterilerinizi sesli mesaj ile karşılayarak istediğiniz anonsu dinletebilir, mesai saatleri içerisinde ve dışında istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Müşterileriniz ile olan tüm görüşmeleri raporlayabilir istediğiniz zaman tekrar dinleyerek eksik bilgileri tamamlayabilirsiniz.

Sanal santral avantajları özetle;

  • Dakikalar içinde kurulur ve kullanılır.
  • İnternet üzerinden (bulut hizmeti) olarak sunulduğundan yerel elektrik kesintilerinden etkilenmezler.
  • Kurulum ücretsizdir. Aylık ya da yıllık ödeme planı ile ödemelerde sürpriz olmaz.
  • Yeni iç ya da dış hat eklemek için ek donanım almak gerekmez.
  • Görüşmeler %70e varan indirimli olarak yapılabilir.
  • Ses kayıtları alınır ve raporların içinden erişilebilir.
  • CRM ve diğer iş yazılımlarına entegrasyon kolaydır.
  • Taşınma ya da yeni ofislere genişleme kolaylıkla yapılır.

ÜCRETSİZ Kayıt Olun

Taahhüt yok, hazır bulut santral sistemini invekto farkını deneyerek hemen görün!